Nabízíme komplexní financování elektromobility

Udělat krok k budoucnosti nikdy nebylo snadnější. Jsme vaším partnerem pro komplexní řešení elektromobility. Kromě financování samotných elektromobilů poskytujeme také financování na pořízení nabíjecích stanic a fotovoltaických elektráren.

 

Zajímá vás financování s dotací od NRB? 

Získejte výhodný úvěr na pořízení bezemisního vozidla a dobíjecí stanice včetně zvýhodněného pojištění vozidla. Navíc můžete získat podporu od Národní rozvojové banky (NRB) ve formě záruky na úvěr a příspěvku na pořízení vozidla i dobíjecí staniceVe spolupráci s našim dlouhodobým partnerem Naviga 4 vám nabízíme pomoc při zpracování a podání žádosti o příspěvek a záruku od Národní rozvojové banky.

VÍCE INFORMACÍ K ÚVĚRU S DOTACÍ

 

 

Financování elektromobilu

 • Délka financování až 7 let
 • Možnost financovat nejen nové vozy, ale také ojeté elektromobily, a to vč. wallboxů
 • Financování formou úvěru, finančního leasingu nebo operativního leasingu
 • Financování formou úvěru s poslední flexibilní splátkou (klient si může libovolně zvolit výši akontace, výši pravidelné splátky a výši poslední navýšeného splátky) výrazně snižuje pravidelnou splátku úvěru
 • Zvýhodněná úroková sazba 
 • Zvýhodněné pojištění v případě, že pojištění je sjednáno v rámci financování (je součástí splátek)
 • Financování pro soukromé osoby, podnikatele i firmy 


Zvýhodněné financování na nový elektromobil EX30 značky Volvo s atraktivní úrokovou sazbou 5,79 % p. a.

Podmínky financování:

 • Délka financování: 24-84 měsíců
 • Akontace: 0% – 70%
 • Vozidlo předané do konce roku 2024

Platnost akce do 30.6.2024

*Zvýhodnění se nevztahuje na vozidla v kategorii „PILOT“, Courtesy Car, DEMO a neplatí pro VIP klienty bank a obchody typu Speciální Fleet. Foto je pouze ilustrativní. Nabídka platí pro soukromé osoby, podnikatele a firmy.

Cena vozu  869 000,- Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem: 260 700,- Kč (30% z poř. ceny), výše úvěru 608 300,- Kč, pevná úroková sazba: 5,79 % p.a. , RPSN: 9,7% p.a. , 1.– 60. měsíční splátka 11 700,- Kč bez pojištění, 1.-60. měsíční splátka pojištění: 1 460,- Kč (měsíční splátka pojištění *HAV:  1 021,- Kč,  **POV: 439,-Kč), eventuální poplatek za poskytnutí úvěru: 0,- Kč z pořizovací ceny, celková částka k uhrazení (to znamená výše vypůjčené jistiny plus úroky a poplatek za poskytnutí úvěru, pojištění): 763 310,- Kč, délka úvěru 60 měsíců.

 * HAV = havarijní pojištění, ** POV = pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení). Sazby za pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka.

Tato nabídka od společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s. je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce.


Zvýhodněné financování na nové elektromobily C40 a XC40 BEV značky Volvo s atraktivní úrokovou sazbou 4,79 % p. a.

Podmínky financování:

 • Délka financování: 24-60 měsíců
 • Akontace: 10 % – 70 %
 • Vozidlo předané do konce roku 2024

Platnost akce do 30. 6. 2024

Nabídka platí pro soukromé osoby, podnikatele i firmyUrčeno pro nové elektromobily Volvo C40 a XC40 BEVZvýhodnění se nevztahuje na vozidla v kategorii „PILOT“, Courtesy Car, DEMO a neplatí pro VIP klienty bank a obchody typu Speciální Fleet. Foto je pouze ilustrativní. 

Cena vozu  1 259 000,- Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem: 377 700,- Kč (30% z poř. ceny), výše úvěru 881 300,- Kč, pevná úroková sazba: 4,79 % p.a., RPSN: 8,7 % p.a., 1.– 60. měsíční splátka 16 546,- Kč bez pojištění, 1.-60. měsíční splátka pojištění: 1 918,- Kč (měsíční splátka pojištění *HAV:  1 479,- Kč,  **POV: 182,-Kč), eventuální poplatek za poskytnutí úvěru: 0,- Kč z pořizovací ceny, celková částka k uhrazení (to znamená výše vypůjčené jistiny plus úroky a poplatek za poskytnutí úvěru, pojištění): 1 081 533,- Kč, délka úvěru 60 měsíců. 

 * HAV = havarijní pojištění, ** POV = pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení). Sazby za pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka.

Tato nabídka od společnosti UniCredit Leasing CZ, a.s. je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce.

 


Financování nabíjecích stanic

 • Délka financování až 10 let 
 • Financování buď společně s elektromobilem/elektromobily, nebo fotovoltaickou elektrárnou formou úvěru
 • Financování až 100% investičních nákladu včetně případné dotace
 • Financování pro podnikatele i firmy
 • elektromobilita


Financování fotovoltaických zařízení

 • Délka financování až 10 let 
 • Financování až 100% investičních nákladů (fotovoltaické panely, střídač, akumulace, nosná konstrukce, kabeláž atd.) včetně nákladů na projektovou dokumentaci a inženýrskou činnost ve výstavbě a včetně případné dotace
 • Financování formou úvěru 
 • Přečtěte si více o financování fotovoltaických zařízení
 • Financování pro podnikatele i firmy

Často kladené dotazy a odpovědi na ně:

Proč pořizovat auto, když je dražší?

Samotná elektroauta jsou aktuálně dražší než auta se spalovacím motorem zejména kvůli bateriím. S vyššími pořizovací náklady pomohou připravované dotační programy – Modernizační fond, Národní plán obnovy v CZ, Plán obnovy a odolnosti v SK a další. Na druhou stranu náklady na provoz jsou u elektroaut významně nižší a velmi vysokou cenu si zachovávají i ojetiny s dobrým remarketingem.

Platí informace, že elektroauta mají výrazně kratší dojezd než auta se spalovacím motorem?

Dojezd závisí od kapacity baterie a efektivnosti jízdy. Nejmenší dojezdy se pohybují okolo 200 km (vhodné do města), nejdelší kolem 900 km. V zimě se kapacita baterie může snížit až o 50%. Vývoj baterií ale pokračuje a ve střednědobém horizontu se dojezd vyrovná spalovacím motorům.

Kolik času trvá nabíjení elektroauta?

S nejnovějšími technologiemi se dá 80% kapacity nabít už za 20-30min a infrastruktura nabíječek se neustále rozrůstá.

Nejedná se o slepou vývojovou větev, do které se nevyplatí investovat?

Výhledy EU i výše plánovaných investic tomuto tvrzení odporují. Top 5 automobilek plánuje v nejbližších letech investovat do vývoje a výroby elektroaut více než 100 mld. EUR. Technologie uspěla i oproti vodíkovému pohonu (lepší dostupnost elektrické energie a jednodušší výroba motorů).

Nemá baterie příliš krátkou živostnost?

Kvalitní baterie dosahují životnosti 800 000 - 1 000 000 km. Zároveň se motor opotřebovává pomaleji než spalovací (málo pohyblivých častí), proto životnost elektroauta bude v budoucnosti reálně delší než auta se spalovacím motorem.

 


Nabídka je jen orientační a není návrhem na uzavření smlouvy.