přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

Obchodní místaObchodní místa

UniCredit Leasing zvýhodní úvěry a leasingy na osobní automobily s alternativním pohonem

3.09.2014Zařadit do vozového parku auta na alternativní pohon se nyní vyplatí hned několikrát. Obvykle platí, že provoz takových vozidel je výrazně levnější a nově je díky zvýhodnění od UniCredit Leasing levnější také jejich pořízení.

 

Počet vozidel na alternativní pohon se v současnosti v Česku pohybuje zatím jen v řádu tisíců. Přesto vozidla s ekologičtějším a levnějším pohonem mají před sebou perspektivní budoucnost a skupina UniCredit se jejich další rozvoj snaží rovněž podpořit.

 

Do této kategorie spadají vozidla na zemní plyn (CNG a LNG), propan-butan, bionaftu, elektromobily či vozidla na vodíkový pohon.

 

„Zájemcům o financování nabídneme u těchto vozidel slevu 10 tisíc z pořizovací ceny vozu. Mohou přitom využít naše úvěrové produkty, zájemci z řad podnikatelů i tradiční leasing,“ říká Jiří Vintr, manažer řízení produktů UniCredit Leasing.

 

Nabídka se týká všech osobních i užitkových vozů do 3,5t a mohou ji použít jak firemní zákazníci při financování svých flotil, tak i soukromé osoby při pořízení jednotlivých vozů.

 

Úvěr či leasing může pokrýt až 90 % pořizovací ceny vozu, smlouva může trvat až 84 měsíců.


Archiv

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci
© 2013. UniCredit Leasing CZ, a.s. All rights reserved.

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci