přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

Obchodní místaObchodní místa

Napsali o nás

2012 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 |

27.11.2012

Za tři čtvrtletí letošního roku uzavřel UniCredit Leasing nové obchody v objemu 6,4 miliardy Kč ve financované hodnotě. Podle aktuálních statistik České leasingové a finanční asociace (ČLFA) poskytly její členské společnosti financování celkem za 54 miliardy Kč. Podíl UniCredit Leasing na relevantním trhu dosáhnul více než 11 %.


29.3.2008

Každé deváté auto platí pro své klienty UniCredit Leasing – ti si nejčastěji vybírají finanční leasing, dále pak operativní leasing, spotřebitelský úvěr nebo splátkový prodej. Tato statistika zřejmě nejvýstižněji hovoří o oblibě financování prostřednictvím této společnosti.


21.2.2008

Reforma veřejných financí se dotýká téměř každého. Řadu změn přinesla i pro leasingové financování. Některé úpravy dle odhadu odborníků povedou k většímu využívání operativního leasingu, který byl doposud dle ročních statistik České leasingové a finanční asociace spíše v pozadí.


7.1.2008

S Erikou Duchanovou, ředitelkou marketingu a komunikace UniCredit Leasing, jsme si povídali o důležitosti interní komunikace při rebrandingu, jaký je rozdíl mezi změnou loga a kolektivním prožitkem při změně corporate image, a také o tom, že rebranding není konec firmy, ale pouze její reinkarnace.


3.1.2008

Reformní změny upravují délku odpisů majetku, což se dotkne i leasingových smluv - jejich trvání se prodlouží. Na dopady reformy na jednotlivé leasingové produkty jsme se zeptali Jaroslava Jaroměřského, výkonného ředitele společnosti UniCredit Leasing.


8.10.2007

Na článek náměstkyně ministra financí Dany Trezziové Nerealistické prognózy (EURO 29/2007) zareagoval předseda představenstva CAC Leasingu a místopředseda představenstva České leasingové a finanční asociace Jiří Matula.


28.9.2007

Praha - Reforma veřejných financí přináší i velké změny v oblasti leasingového financování. V případě retailové klientely a podnikatelů je to hlavně zásah do podmínek při pořizování automobilu, ale změny nastávají i v případě pořizování nemovitostí.


10.9.2007

Nabídka s názvem Super Credit má přinést významné slevy. Při financování nákupu automobilu vybranými produkty CAC Auto Finance, tj. leasingem nebo úvěrem, prý klienti ušetří až 15 000 korun z leasingové akontace. Úvěr k financování automobilů je nabízen pod názvem Super Credit a zvýhodnění se projeví ve snížení pravidelných měsíčních splátek. Partnerem pro tuto podzimní akci se stala pojišťovna Allianz. Jiří Vintr, manažer oddělení řízení produktů CAC, k této akci upřesňuje: „U leasingu poskytujeme slevu z akontace. Akce je nabízena při financování automobilů značek Audi, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Peugeot, Škoda a VW.“ Podle Vintra platí až do konce prosince.


31.5.2007

Die CAC Leasing erwirtschaftete im zurückliegenden Jahr ein Ergebnis von 311 Millionen Kronen (11,1 Millionen Euro), der Gewinn nach Steuer stieg im Jahresvergleich um 29 Prozent. Das teilte das Unternehmen mit. Die Gesellschaft, die schon seit 16 Jahren in Tschechien auf dem Markt ist und zu den bedeutenden LeasingGesellschaften gehört, schloss 2006 über 25 600 Verträge mit einem Gesamtvolumen von 14,76 Milliarden Kronen (527 Millionen Euro) ab. 2006 konnten die Betriebskosten um 41 Prozent gesenkt werden, indem die internen Abläufe effektiver gestaltet wurden. Die Zahl der Mitarbeiter – etwa 300 – hat sich nicht geändert. Im Januar 2006 legte CAC Leasing Drei-Jahres-Obligationen im Volumen von einer Milliarde Kronen auf.


25.5.2007

„Chceme zvýšit podíl leasingu nemovitostí,“ říká v rozhovoru pro Bankovnictví Jiří Matula, předseda představenstva a generální ředitel společnosti CAC Leasing.


23.5.2007

Společnost CAC Leasing, která je dvojkou na tuzemském leasingovém trhu, loni zvýšila čistý konsolidovaný zisk o 29 procent na 311 milionů korun. Společnost loni financovala klientům zboží za 14,766 miliardy koruny. To bylo o 2,5 procenta více než předloni. Jednička na trhu ČSOB Leasing zvýšila loni objem obchodů o 19 procent na 21,77 miliardy korun. CAC Leasing změní letos název na UniCredit Leasing.


14.5.2007

ALEXANDER SCHMIDECKER, UNICREDIT: Obchodní jméno CAC Leasing se v dohledné době změní na UniCredit Leasing. „Tato integrační strategie posílí pozici naší finanční skupiny,“ říká Alexander Schmidecker, člen řídicího výboru subholdingu UniCredit. Odpovědný je za řízení skupiny v zemích střední a východní Evropy.


10.5.2007

Podíl smluv uzavřených na principu operativního leasingu se každoročně zvyšuje, a důvodně se proto očekává, že jeho význam i nadále poroste. Ve společnosti CAC LEASING se objem operativního leasingu v roce 2006 v meziročním srovnání zvýšil o osmnáct procent.


30.4.2007

CAC Leasing a společnost Subaru ČR uzavřely dohodu o financování sítě autorizovaných prodejců vozidel Subaru. Prodej vozů této japonské značky zaznamenal v loňském roce v České republice sedmnáctiprocentní meziroční nárůst, z celkového počtu 885 prodaných vozidel jich téměř jednu čtvrtinu financovala společnost CAC Leasing. Autorizovaní partneři Subaru mohou nyní využít pro financování skladových, předváděcích i showroomových vozidel výhodných podmínek od CAC Leasing.


24.4.2007

Pořídit si dnes auto na leasing je již běžná věc, která nikoho nepřekvapí. Možnosti leasingu jsou však daleko širší. Na leasing si lze koupit nejenom automobil, stroje či technologie, ale například i nemovitost. V případě nemovitostí je součástí leasingu nejen financování jejich koupě nebo rekonstrukce, ale i řada doprovodných služeb. Právě díky komplexnosti nabízených služeb získává tento typ financování na oblibě.


20.4.2007

Když se řekne CAC LEASING, tak se řadě čtenářů vybaví služby pouze v oblasti motorových vozidel. To je ovšem jen část nabídky, neboť produkty této univerzální leasingové společnosti umožňují řešení v mnoha oblastech - od automobilů přes dopravní techniku, stroje a zařízení až po nemovitosti.


2.4.2007

Společnost CAC Leasing je na našem trhu již 15 let a od té doby uzavřela více než 282 tisíc smluv. Díky tomu přispěla k růstu českého hospodářství a ekonomiky. Svým klientům poskytuje leasing veškeré dopravní techniky, strojů, zařízení i nemovitostí. V nabídce má rovněž splátkový prodej a úvěr.


23.3.2007

Firma vyřadí stavbu z fixních aktiv a zároveň získá volné finanční prostředky.


27.2.2007

Praha 20. února (ČTK) - Skupina CAC Leasing, jejíž leasingová společnost patří mezi tři největší leasingové firmy na českém trhu, financovala v roce 2006 klientům zboží za 14,766 miliardy Kč. To bylo o 2,5 procenta více než předloni. Na dnešní tiskové konferenci to oznámil výkonný ředitel společnosti Jaromír Jaroměřský. Jednička na trhu ČSOB Leasing zvýšila loni objem obchodů o 19 procent na 21,77 miliardy korun.


6.11.2006

Nemovitosti a leasing. Pro podnikání je to v ČR stále ještě složitý vztah, legislativa brzdí rozvoji leasingových produktů a služeb v tomto segmentu. V Česku roste podle odborníků, například z České leasingové a finanční asociace, objem leasingu nemovitostí pomaleji, než by mohl. K hodnotám, jakých dosahuje tento typ financování v sousedních zemích, má ČR zatím daleko. Zlom by mohly znamenat nově zahajované stavby v rámci velkých developerských a investičních projektů. Leasingové firmy se proto budou snažit "proniknout" do průmyslových zón - mimo jiné v Moravskoslezském kraji, ale i v jiných rostoucích regionech. Na odborné konferenci v Ostravě to v září v diskusi uvedl ředitel divize movitostí a nemovitostí CAC Leasing Friedrich Trumminger.


22.9.2006

Praha 22. září (ČTK) - Novým předsedou představenstva CAC Leasing, která je druhou největší společností na českém leasingovém trhu, byl k 12. září jmenován Jiří Matula (49). Ve funkci nahradil Christopha Greussinga, který se po vypršení dvouleté manažerské smlouvy vrátil zpět do Rakouska. Vedení CAC Leasing o tom dnes informovalo na tiskové konferenci.


30.8.2006

Firmy Domo Service a Test Rite slavnostně převzaly vozy financované operativním leasingem v hodnotě 6,5 mil. Kč.


1.8.2006

Praha 1. srpna (ČTK) - Objem leasingu movitých věcí u členů České leasingové a finanční asociace (ČLFA) stoupl v prvním pololetí meziročně o 18 procent na 54,6 miliardy korun. Zároveň tyto firmy poskytly do konce června spotřebitelské úvěry za 17 miliard Kč, což znamenalo nárůst o 7,5 procenta. Růst leasingu tak letos po delší době překonává vzestup úvěrů. Vyplývá to ze statistiky, kterou dnes asociace zveřejnila. Podíl jejích členů na leasingovém trhu představuje 97 procent.


8.6.2006

»Marže leasingových společností se stabilizovaly na úrovni vyspělých států,« říká Milan Gerža, místopředseda České leasingové a finanční asociace a místopředseda představenstva společnosti CAC LEASING.


22.5.2006

Společnost CAC Leasing opět zazářila, a vůbec ne v přeneseném slova smyslu. Jedenáctého května se v pražském hotelu Praha předávala ocenění za umístění v soutěži Zlatá koruna 2006. Zlatou korunu získal v kategorii leasing pro podnikatele produkt Leasing s podporou Evropské investiční banky (EIB), který svým klientům poskytuje právě CAC LEASING. O prestižním ocenění Zlatá koruna rozhoduje Finanční akademie složená ze stovky finančních odborníků a zástupců odborných ekonomických periodik.


18.5.2006

Na začátku loňského roku přistoupila Asociace leasingových společností ke změně svého názvu a přejmenovala se na Českou leasingovou a finanční asociaci (ČLFA). Změnou názvu tak reagovala na posílení své členské základny o některé poskytovatele spotřebitelských úvěrů, prodejů na splátky a factoringu.


25.3.2006

Firmy nyní mnohem častěji volí pro financování nákupu automobilů, ať už pouze několika kusů nebo celého vozového parku, operativní leasing se službami, tzv. full service leasing. Vzrůstá jící trend oblíbenosti operativního leasingu potvrzují i nedávno uveřejněná čísla ze statistiky České leasingové a finanční asociace.


14.3.2006

V období od poloviny března do 15. června získají klienti ke každé nově uzavřené leasingové smlouvě na nákup osobního nebo užitkového automobilu, případně motocyklu jakékoliv značky, okamžité zvýhodnění v podobě odpočtu 15-ti tisícové slevy z akontace. Slevu lze uplatnit u smluv na finanční leasing nových i ojetých automobilů všech značek s celkovou hmotností do 3,5 tuny a stejně tak motocyklů. Nabídka je připravena společně s pojišťovnou Generali, která k leasingovým smlouvám poskytne havarijní pojištění.


16.1.2006

PRAHA - Honda Finance Europe (HFE), finanční divize Honda Motor Europe, zahájila program značkového financování Honda Finance u sítě prodejců Honda v České republice v rámci partnerství s CAC Leasingem.


12.1.2006

CAC LEASING získal na počátku prosince hlavní cenu Grand Prix v soutěži Internet Effectiveness Awards 2005 za internetové řešení provozního financování svých partnerů. Společnost zvítězila v konkurenci více než stovky internetových projektů.


13.12.2005

V podstatě lze úspěch definovat jako pozitivní rozdíl mezi součtem úspěchů a součtem dosavadních neúspěchů tvrdí Christoph Greussing, generální ředitel a předseda představenstva společnosti CAC Leasing.


20.6.2005

I finanční instituce mají sociální zodpovědnost


20.5.2005

Leasingové společnosti očekávají, že se loňský pokles leasingového trhu letos zastaví. "Předpokládáme v tomto roce mírný nárůst, záležet bude ovšem na vývoji prodeje automobilů," řekl dnes ČTK místopředseda představenstva CAC Leasing Milan Gerža. Leasingový trh loni poprvé v historii České republiky nepřinesl meziročně lepší čísla.


20.5.2005

Předsedou představenstva leasingové společnosti CAC Leasing se stal k 19. dubnu dosavadní člen představenstva Christoph Greussing (40 let). Nahradil Jiřího Kubíčka, který po deseti letech v čele firmy bude pokračovat v její dozorčí radě. Greussing to dnes oznámil na tiskové konferenci.


1.5.2005

Největší univerzální leasingová společnost na českém trhu, CAC Leasing, a.s., patří k silné finanční skupině HVB Group. Nabízí profesionální služby v oblasti finančního, zpětného a operativního leasingu, splátkového prodeje a úvěru pod názvem CAC Credit. Svým zákazníkům nabízí i mnoho dalších služeb, jako například bezplatné poradenství v oblasti financování a daní, úplný servis při sjednávání pojištění včetně povinného ručení i po ukončení leasingové smlouvy. Zároveň klientům poskytuje pomoc při vyjednávání obchodních podmínek se zahraničním dodavatelem, kompletní zajištění celního řízení u dovozů ze zemí mimo EU nebo právní poradenství. V loňském roce CAC Leasing financoval nové obchody v celkové výši 14,154 miliardy Kč a hodnota všech pořízených předmětů leasingu po odpisech dosáhla ke konci roku 2004 hodnoty 31,8 miliardy Kč.


1.5.2005

Rozhovor s Christophem Greussingem, generálním ředitelem společnosti CAC Leasing


28.4.2005

Nové možnosti nabídnou leasingu pravidla Basel II. Čistý zisk 195 milionů korun vykázala za loňský rok společnost CAC Leasing. Ke konci roku spravovala 75 151 aktivních smluv v celkové hodnotě 31,8 miliardy korun. Podle účetní hodnoty majetku financovaného leasingem k 31. 12. 2004 je CAC Leasing na tuzemském trhu jedničkou. Sto procent základního kapitálu CAC Leasing vlastní Bank Austria Creditanstalt Leasing - součást skupiny HVB.


20.4.2005

V leasingu jsou Češi na špici středoevropského regionu. Zdejší trh už prakticky smazal odstup od západoevropských zemí. "V regionu střední Evropy je český leasingový trh z mého pohledu vůbec nejzralejší. Leasing tu začal už v 90. letech," říká nový šéf představenstva CAC Leasing Christoph Greussing.


15.2.2005

Celkovým objemem leasovaného majetku ve výši 31,8 miliardy korun, což je nejvíce na českém trhu, se prokazuje společnost CAC Leasing. Toto její postavení potvrdily i výsledky loňského roku, kdy dosáhla celkového obratu 14,14 mld. Kč, z čehož finanční leasing tvořil 13,5 miliardy a splátkový prodej a ostatní formy financování 630 miliónů korun. Jak dodala vedoucí oddělení marketingu Erika Sikorová, loni rozšířil nabídku leasing nemovitostí, který udělal z CAC Leasing největší univerzální leasingovou společnost na trhu. Zdroj: Právo


8.2.2005

"Připomněl bych myšlenku Sokrata, málokdo ví, že ho můžeme považovat za praotce leasingu: Krása je v užívání věci, a ne v jejím vlastnictví. A má pravdu," tvrdí Mgr. Christoph Greussing, člen představenstva a výkonný ředitel CAC Leasing, a. s.


20.1.2005

Zvýšení podílu leasingu nemovitostí a technologií na výnosech CAC Leasing očekává nový výkonný ředitel této společnosti Christoph Greussing.


1.1.2005

Společnost CAC LEASING nabízí leasing dopravní techniky drobným podnikatelům i velkým společnostem. Všem, kteří potřebují dopravní techniku ke svému podnikání a rozvoji.


10.3.2004

Podle loňských výsledků si český leasing zachoval dobré pozice jak na domácím trhu financování, tak v Evropě. Jak byste v této souvislosti zhodnotil oblast leasingu motorových vozidel, především osobních automobilů?


10.3.2004

Milan Gerža, místopředseda představenstva Asociace leasingových společností a výkonný ředitel CAC Leasing, říká:
Růst spotřebitelských úvěrů a splátkového prodeje je výsledkem hledání mezer ve finančních službách. V budoucnu konkurenci přitvrdí banky, soudí Milan Gerža, představitel Asociace leasingových společností v České republice.


13.2.2004

PRAHA - Objem leasingu, spotřebitelských úvěrů a splátkových prodejů členů Asociace leasingových společností ČR (ALS) loni stoupl o 5,6 procenta na více než 130 miliard korun.


12.2.2004

Objem leasingu, spotřebitelských úvěrů a splátkových prodejů členů Asociace leasingových společností ČR (ALS) loni stoupl o 5,6 procenta na více než 130 miliard korun. Na dnešní tiskové konferenci to řekl místopředseda představenstva asociace Milan Gerža. Podíl členů asociace na leasingovém trhu vzrostl roce 2003 z 95 na 97 procent, dodal.


9.9.2003

Leasing nových automobilů
Leasing automobilů je v Česku velmi oblíbený. Proto jsme se na tento fenomén zaměřili a zjišťovali důvody jeho atraktivity.
Zatímco v západní Evropě je formou leasingu pořizována asi pětina nových vozů, v naší republice jde téměř o 60 procent. Česko je v tomto směru již řadu let lídrem mezi zeměmi střední a východní Evropy. Český statistický úřad evidoval v 1. čtvrtletí letošního roku 221 činných leasingových společností. A jaká je letošní situace na leasingovém trhu? Podíl leasingu na prodeji nových aut bude zřejmě ještě vyšší. Mohou za to především současné akční nabídky dovozců či výrobců vozů, kteří mezi ně zahrnují také výhodný leasing.


24.7.2003

Jaké jsou hlavní aktivity společnosti CAC Leasing v České republice?


Především leasing a v posledních letech i splátkový prodej. A samozřejmě též podpůrné služby našim klientům (nájemcům, dodavatelům a importérům).

Jaké druhy leasingu nabízíte?
Leasing věci movitých, a to jak finanční, tak i operativní. Z produktového hlediska pak leasing automobilů, strojů a zařízení a odbytový leasing menších strojů a zařízení, které realizujeme společně s jejich dodavateli. Z technické stránky se pak jedná o leasing s využitím zálohy na leasingové splátky, mimořádné leasingové splátky nebo s tzv. plným financováním bez jakýchkoli plateb na začátku. Dále leasing se zůstatkovou hodnotou nebo bez ní, běžný leasing (pořízení nové investice) nebo zpětný leasing; a to buď klasický (investice byla již odepisována) nebo technický (tzv. nedokončená investice nebo zboží). Obdobných charakteristik potom může být celá řada.


3.6.2003

Komerční banka se rozhodla prodat svůj podíl v leasingové firmě CAC Leasing a její slovenské sesterské společnosti. Podíly koupí rakouská Bank Austria Creditanstalt Leasing ze skupiny HVB.


3.6.2003

Praha - Komerční banka prodává svůj poloviční podíl v druhé největší leasingové společnosti CAC Leasing a její slovenské sesterské společnosti rakousko-německé Bank Austria Creditanstalt Leasing ze skupiny HVB, řekla mluvčí banky Marie Petrovová. Cena nebyla zveřejněna. HVB už v CAC vlastnila 50 procent. Prodej bude ještě schvalovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. CAC Leasing loni vykázala zisk 270 milionů korun. Podle údajů Asociace leasingových společností jí loni poklesl objem obchodů o 490 milionů na 13,06 miliardy Kč.


2.6.2003

Prague, 2nd June, 2003 - Representatives of Komercni banka, a.s. and Bank Austria Creditanstalt Leasing GmbH, 100% subsidiary of Bank Austria Creditanstalt AG, signed on 27 May 2003 a Memorandum of Understanding concerning the intention of Komercni banka, a.s. to dispose, and Bank Austria Creditanstalt Leasing GmbH to acquire, a share in CAC Leasing, a.s. and in CAC Leasing Slovakia, a.s.


2.6.2003

Praha, 2.června 2003 - Zástupci Komerční banky, a.s. a Bank Austria Creditanstalt Leasing GmbH, 100% dceřiné společnosti Bank Austria Creditanstalt AG, podepsali 27. května 2003 Memorandum of Understanding, o úmyslu Komerční banky, a.s. prodat, a o úmyslu Bank Austria Creditanstalt Leasing GmbH koupit, podíl v CAC Leasing, a.s. a v CAC Leasing Slovakia, a.s.


25.3.2003

Nákup nového auta je výhodnější na leasing, naopak na ojetý vůz si raději půjčte v bance
Nulové navýšení, minimální akontace, splátky ušité přímo na míru ­ to jsou slogany, na které lákají leasingové společnosti. Přidávají se k nim i banky. Boj o klienta přinesl nižší úroky i větší komfort a rychlost vyřízení úvěru. Vyplatí se nákup auta na leasing, nebo je lepší zajít do banky?


8.3.2003

VÝKONNÝ ŘEDITEL SPOLEČNOSTI CAC LEASING MILAN GERŽA ŘEKL PRÁVU:

* Podle loňských výsledků si český leasing zachoval dobré pozice jak na domácím trhu financování, tak v Evropě. Jak byste v této souvislosti zhodnotil oblast leasingu motorových vozidel, především osobních automobil?

Český leasing má nejlepší výsledky ze všech postkomunistických států, a to jak objemově, kdy se řadí na celkové třinácté místo na našem kontitentu, tak podílově, kdy trvale financuje přibližně třetinu všech movitých investic a zaujímá spolu s Velkou Británií první místo v Evropě. Po vysokých tempech růstu leasingu se v důsledku přirozené saturace poptávky jeho objem stabilizoval. Přesto vykazuje v posledních letech vždy vyšší růst než inflace.


28.2.2003

Motorová vozidla jsou v případě operativního leasingu sice stále majetkem finanční instituce, ale uživatel si je provozuje plně podle svých potřeb. Právě zákazník je ten, kdo volí konkrétní formu spolupráce. Analýze vstupních podmínek je proto potřeba věnovat mimořádnou pozornost. V konkrétní nabídce jsou prakticky dvě základní možnosti, tzv. otevřená nebo uzavřená kalkulace.


28.2.2003

Asi největší výhodou finančního leasingu je jeho rychlost. U pořízení automobilu většinou stačí dvě návštěvy u prodejce, který leasing vyřídí. Fyzické osoby navíc nemusí předkládat žádné větší množství dokladů.
"Při první návštěvě si klient vybere vůz, dohodne s prodejcem cenu a podmínky dodání, vybere si leasingovou společnost, následně dodá doklady a při druhé návštěvě podepíše smlouvu a odjíždí s automobilem," zdůrazňuje šéf CAC Leasingu, místopředseda leasingové asociace Milan Gerža.


28.2.2003

Zatímco spotřebitelské úvěry a prodeje na splátky dynamicky rostly i v roce 2002, finanční leasing v loňských dvanácti měsících stagnoval. Naproti tomu rostl leasing operativní. Podle odborníků lze očekávat, že podobný vývoj bude přetrvávat i v roce letošním.


28.2.2003

Ačkoli většina občanů, firem a podnikatelů využívá v České republice především finanční leasing, existují i jiné druhy, které mají své výhody.
Finanční leasing je klasickou formou, při níž si nájemce pronajme určitou věc (například automobil), dlouhodobě jej užívá za úhradu leasingových splátek a přebírá většinu rizik spojených s užíváním věci.


21.2.2003

Pokles automobilového trhu v roce 2002 vyústil ve stagnaci splátkového prodeje
Jednoprocentní růst leasingového

trhu v Česku v roce 2002 je v kontrastu s až patnáctiprocentními nárůsty v letech předchozích.


25.11.2002

Netradiční formu pomoci firmám postiženým povodněmi nabízí společnost CAC leasing spolu s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou.


22.11.2002

Místopředseda leasingové asociace, šéf CAC Leasingu Milan Gerža:


26.8.2002

Největší leasingové firmy zaznamenaly v prvním pololetí roku mírný pokles obchodu kvůli nižšímu prodeji automobilů.


26.8.2002

Praha - Největší leasingové firmy zaznamenaly v prvním pololetí roku mírný pokles obchodů.


8.8.2002

Leasingová společnost CAC LEASING, která je třetí největší leasingovou firmou na tuzemském trhu, zvýšila v prvním pololetí zisk na 47,8 miliónu korun.


29.7.2002

Dcery Komerční banky
PRAHA - Týdeník EURO se v čísle 24/2002 zabýval situací okolo dceřiných společností Komerční banky, zejména Komerční pojišťovny (KP) a CAC Leasingu.


23.7.2002

O majoritní podíl v jedné z největších tuzemských leasingových společností má zájem finanční skupina HVB Bank


15.7.2002

Ladislav Langr, partner Arthur Andersen ČR


1.7.2002

V moravské metropoli se prezentovalo celkem 565 vystavovatelů
Již podeváté se do Brna sjelo velké množství příznivců motorizmu, aby se na druhém největším evropském veletrhu v oboru seznámili s nejnovější nabídkou na trhu.


30.6.2002

CAC LEASING patří k oporám malých, středních a velkých podnikatelských subjektů


30.5.2002

Leasingová společnost CAC LEASING

spolu se svou dceřinou společností Renault Leasing CZ uzavřela v loňském roce nové obchody v hodnotě 13,7 miliardy Kč, což přibližně odpovídalo úrovni roku 2000. Objem financované hodnoty se zvýšil o tři procenta a dosáhl celkové výše 8,7 miliardy Kč. Celkem uzavřely obě společnosti více než 25 tisíc nových smluv; celkový počet aktivních smluv tak přesáhl hranici osmdesáti tisíc. V květnovém vydání firemního časopisu E-letter to oznámilo vedení společnosti.


23.5.2002

Soutěž Rhodos - Cena za image vstoupila do šestého ročníku. Její výsledky ve 24 kategoriích byly slavnostně vyhlášeny 23. května v Praze.


13.5.2002

tisková zpráva


7.5.2002

Leasingové společnosti zaznamenaly v prvním čtvrtletí úbytek obchodů o více než deset procent.


6.5.2002

CAC LEASING
Padesátiprocentní podíl Komerční banky je na prodej


29.4.2002

Největší leasingové společnosti nebudou reagovat na pokles úrokových sazeb bezprostředně snížením cen leasingu, protože mají ve většině případů s bankami uzavřeny víceleté smlouvy o financování s předem definovanými sazbami.


16.4.2002

Nulové navýšení, nízká akontace, dlouhé splácení, na tyto výhody lákají leasingové společnostiNulové navýšení, nízká akontace, dlouhé splácení, na tyto výhody lákají leasingové společnosti nové zákazníky.


8.2.2002

anketa • Změny systému prodeje vozidel, navržené Evropskou komisí, zbavují dealery povinnosti poskytovat servis, dovolují prodej více značek v jednom autosalónu, umožňují prodávat auta i po internetu a v supermarketech


5.2.2002

PRAHA - Leasingové společnosti neočekávají, že by snížení úrokových sazeb vedlo k poklesu cen leasingu. Podle oslovených firem jsou totiž leasingové sazby již od loňského roku na historicky nejnižší úrovni, a neměly by se proto výrazněji


4.2.2002

PRAHA 4. února (ČTK) - Leasingové společnosti neočekávají, že by snížení úrokových sazeb vedlo k poklesu cen leasingu. Podle zástupců ČTK oslovených firem jsou totiž leasingové sazby již od loňského roku na historicky nejnižší úrovni a neměly by se proto výrazněji měnit ani v průběhu letošního...


4.2.2002

Leasingové společnosti řekly ne
Zákon o spotřebitelském úvěru


30.1.2002

Spotřebitele má ochránit dohoda leasingových společností


8.1.2002

Roční úročení při nákupu na leasing bude znát zákazník předem


27.12.2001

Citroën C5 2.2 HDI - dobrý motor, horší pérování


 

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci
© 2013. UniCredit Leasing CZ, a.s. All rights reserved.

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci