přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

Obchodní místaObchodní místa

Komoditní linie

V roce 2011 spustila společnost UniCredit Leasing CZ, a. s., koncept tzv. Komoditních linií. Důvodem pro vznik konceptu Komoditních linií, je nabídnout v rámci určité komodity specifické a zároveň nadstandardní podmínky, které jsou nabízeny prověřenými smluvními partnery. Tento přístup je přínosný jak pro dodavatele, kteří mohou svým zákazníkům nabídnout nadstandardní produkty, tak pro zákazníky, kteří mají k dispozici specializované finanční produkty odpovídající jejich potřebám.

 

 

Projekt Komoditní linie systematicky zastřešuje spolupráci s menšími značkami nebo prodejci a umožňuje navazování nových partnerských kontraktů na celonárodní nebo regionální úrovni. Celý projekt charakterizuje jednotná grafika, která je z části individualizována pro každého z partnerů propojením loga a přitom jasně odkazuje na příslušnost ke stabilní finanční skupině.

 

Zákazník tak může u vybraných prodejců dané komodity využít speciálních podmínek financování.

 

Cílem vzniku komoditních linií je zohlednit specifika financování dané komodity v kombinaci s procesy nastavenými u jednotlivých prodejců, kteří jsou členy komoditní linie.

 

Vznikly tak komoditní linie zaměřené na financování transportní techniky, zdravotnické techniky či zemědělské techniky, jejichž výhod můžete využít u vybraných prodejců.

 

Transportní technika

Projekt Komoditní linie Transportní technika se zaměřuje na spolupráci s malými a středními značkami a prodejci dodávajícími transportní techniku.

Více
Zdravotnická technika

Komoditní linie Zdravotní technik je projekt, který se zaměřuje na spolupráci s prodejci významných světových značek zdravotnického vybavení na českém trhu.

Více
Zemědělská technika

Projekt Komoditní linie Zemědělská technika je zaměřen na spolupráci s malými a středními obchodními partnery a prodejci v oblasti zemědělského vybavení.

Více
 

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci
© 2013. UniCredit Leasing CZ, a.s. All rights reserved.

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci