přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

Obchodní místaObchodní místa

Značkové financování

Společnost UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální leasingová a úvěrová společnost. Vedle strojů a celých technologických celků a transportní techniky je specialistou na financování automobilů. UniCredit Leasing CZ, a. s., vytváří nabídku pro všechny na trhu dostupné automobilové a motocyklové značky.

 

S některými importéry a prodejci navázal UniCredit Leasing CZ, a. s., velmi úzkou spolupráci, postupem času tak vznikla celá řada partnerství - kooperací. V kooperaci s importéry, případně dalšími partnery, vznikají ty nejvýhodnější nabídky financování šité na míru právě zájemci o konkrétní značku. Kooperační dohody jsou uzavírány i na poli strojního zařízení, zemědělských strojů a transportní techniky. Stačí si vybrat vůz vaší oblíbené značky či jiný předmět a ponořit se do naší nabídky na následujících stránkách.
 

Financování Automotive

Jsme specialisté na financování automobilů a motocyklů všech na trhu dostupných značek. Vyberte si z naší nabídky značkového financování to pravé řešení pro nákup vozu.

Více
Financování transportní techniky

Ve spolupráci s importéry transportní techniky nabízí UniCredit Leasing CZ, a. s., značková financování.  Připravena je celá škála finančních produktů pro novou i použitou nákladní techniku.

Více
Financování strojů

Značkové financování strojů nabízí služby, díky kterým budete mít možnost získat nejvýhodnější způsob financování, šitý na míru vašemu podnikání.

Více
Komoditní linie Komoditní linie

Projekt Komoditní linie systematicky zastřešuje spolupráci s menšími značkami nebo prodejci a umožňuje navazování nových partnerských kontraktů i na regionální úrovni.

Více
 

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci
© 2013. UniCredit Leasing CZ, a.s. All rights reserved.

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci